ZWYCIĘSTWO W GMINIE W MINI KOSZYKÓWCE DZIEWCZĄT - Szkoła nr5

ZWYCIĘSTWO W GMINIE W MINI KOSZYKÓWCE DZIEWCZĄT

SPORT > Osiągnięcia sportowe > Osiągnięcia 2013/14

Zwycięstwo w Mistrzostwach  Gminy Wołomin
W dniu 20.11.2013 odbyły się MISTRZOSTWA GMINY WOŁOMIN w mini koszykówce dziewcząt., Pierwsze miejsce bez porażki zajęła I reprezentacja naszej szkoły podstawowej, drugie miejsce zajęła  II  reprezentacja naszej szkoły, która przegrała tylko z II zespołem. Zwycięska  drużyna awansowała do MISTRZOSTW POWIATU, które odbędą  się w 27 listopadzie na hali OSiR w Wołominie.

Klasyfikacja  końcowa zawodów:
1. SSP5 I  WOŁOMIN
2. SSP5 II  WOŁOMIN
3. SP2 WOŁOMIN
4. SP7 WOŁOMIN
5. SP KLEMBÓW

SKŁAD I ZESPOŁU:
Wiktoria Groszyk, Julia Chmielewska, Gabriela Olszewska, Milena Łapińska, Aleksandra Pielach, Zofia Mańk, Katarzyna Pietrzykowska, Lidia Powała, Anna Pietkiewicz, Martyna Przewoźniak, Daria Zach, Agata Sadomska, Sara Pawlikowska, Zuzanna Szerszeniewska, Magda Szulkowska, Dominika Szymańska, Aleksandra Postek, Izabela Borucka, Zuzanna Adamczyk, Gabriela Dąbkowska, Weronika Trojanowska.

SKŁAD II ZESPOŁU:
Bereda Klaudia, Karolina Nowicka, Zuzanna Ciecierska,   Alicja Dymowska, Aleksandra Chruściel, Karolina Piatikow, Daniela Gankowska,  Natalia Han,    Klaudia Walkowska, Karolina Lenarcik,Kinga Kokosza, Marcelina Miesiąc,   Alicja Zyśk, Oliwia Strzelczyk

Trener: Sławomir Bujniak