Zdania na temat skutecznego leczenia napięcia przedmiesiączkowego

Mogłaby jej także pomóc wizyta u lekarza i próba medycznego rozwiązania problemu. Mimo iż zdania na temat skutecznego leczenia zespołu napięcia przedmiesiączkowego są podzielone, regularne ćwiczenia i odpowiednia dieta znajdują się na liście głównych zaleceń lekarskich.

Wielu ludzi zajmujących się interesami pije alkohol lub zażywa narkotyki dla relaksu. Skutków, widocznych następnego dnia, a także dwa dni później, nie można w żadnym wypadku nazwać odprężającymi. Wszystkie narkotyki – alkohol, kokaina, środki uspokajające, mari- huana – pozbawiają mózg tych substancji chemicznych, które hamują reakcję agresji. Ludzie często nie zdają sobie sprawy z tego, że napięcie, jakie odczuwają, jest spowodowane substancją chemiczną wypitą, wypaloną lub wąchaną kilka dni wcześniej. Sądzą, że narkotyk oczyścił ich układ nerwowy. Nic podobnego. Zwłaszcza skutki palenia marihuany mogą trwać nawet do tygodnia.

Ci, którzy mają problemy z nadmierną skłonnością do irytacji, muszą koniecznie pamiętać, że wybuchy z powodu byle drobiazgów nie przynoszą nikomu pożytku, mogą natomiast narobić wiele szkody. Najlepiej powstrzymać się od napadów gniewu przed ich wystąpieniem,

P.S. Jeżeli ktoś zostawi przypadkiem na twoim biurku książkę otwartą na tym właśnie rozdziale, nie wściekaj się. Zapytaj kolegów, czy sądzą, że mógłbyś zmienić swój poziom I.Q. (Irritability Quotient – wskaźnik irytacji.) I zapamiętaj, co zwykł był mawiać mój dziadek: „Jeżeli trzy osoby nazwą cię koniem, kup sobie siodło!”

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>