Zakończenie roku szkolnego - Szkoła nr5

INFORMACJE > ARCHIWUM > ARCHIWUM 2012/2013r.

Pożegnanie klas trzecich Gimnazjum.

27 czerwca uroczyście pożegnaliśmy gimnazjalistów klas trzecich. O godzinie 14.30 uczniowie, nauczyciele, rodzice i zaproszeni goście zebrali się w sali gimnastycznej,  by wspólnie świętować ukończenie gimnazjum przez  trzecioklasistów.
Majestatycznym krokiem poloneza uczniowie klas trzecich rozpoczęli akademię, którą poprowadziła Pani wicedyrektor Małgorzata Kowalewicz. Po uroczystym ślubowaniu i przekazaniu sztandaru szkoły  klasom drugim, głos zabrała Pani dyrektor Agnieszka Ludwin. Szczególne słowa uznania skierowała do uczniów, którzy uzyskali  bardzo dobre wyniki w nauce i wręczyła im nagrody książkowe, a także do ich rodziców, którzy, w dowód uznania, otrzymali z rak Pani dyrektor Listy Gratulacyjne, jako podziękowanie za wkład włożony w wychowanie i edukację dzieci.  W swoim wystąpieniu Pani dyrektor podziękowała wszystkim za całoroczną pracę. Tego dnia nagrodzono także najlepszą absolwentkę naszej szkoły. Została nią Aleksandra Dyoniziak z klasy III B, do której należał najlepszy wynik egzaminu i najwyższa średnia ocen w szkole. Gratulujemy. Pani dyrektor wręczyła także Listy Gratulacyjne wszystkim Rodzicom, którzy w tym roku aktywnie działali dla dobra społeczności szkolnej.
Po uroczystych przemówieniach, wyróżnieniach i wielu nagrodach dla uczniów, uczniowie klasy III A w imieniu wszystkich absolwentów gimnazjum podziękowali dyrekcji, wychowawcom, gronu pedagogicznemu, pracownikom szkoły oraz rodzicom, za trud i poświecenie włożone w ich wychowanie i edukację. Wszystkim zebranym oraz młodszym koleżankom i kolegom życzyli słonecznych i udanych wakacji. Na koniec uczniowie klas drugich, tanecznym krokiem, wprowadzili wszystkich w wakacyjny klimat- usłyszeliśmy piosenkę „Ach, jak przyjemnie”.
Niektórym zakręciła się łezka w oku, innym na obliczach pojawił się szeroki uśmiech, gdyż wreszcie poczuli się wolni po ciężkiej pracy w roku szkolnym 2012/2013.

Zakończenie roku szkolnego 2012/2013.

28 czerwca, po mszy świętej o godz. 8.00, w naszej szkole uroczyście pożegnaliśmy rok szkolny 2012/2013. W uroczystości zakończenia roku szkolnego wzięli udział wychowawcy, nauczyciele, rodzice i uczniowie klas: 1-3 Edukacji Wczesnoszkolnej, 5-4 szkoły podstawowej i 1-2 gimnazjum.
Pani dyrektor Agnieszka Ludwin dziękując wszystkim zgromadzonym za całoroczny trud, wręczyła  najlepszym uczniom świadectwa z wyróżnieniem, nagrody książkowe i nagrody zdobyte w wielu różnych konkursach. Oklaskom nie było końca.
Po ceremonii zakończenia roku szkolnego 2012/2013 uczniowie  udali się do swoich klas na ostatnie przedwakacyjne spotkanie, gdzie z rak wychowawców otrzymali świadectwa.
Tak więc kolejny rok za nami, życzymy wszystkim udanych i bezpiecznych wakacji.