Zakończenie roku szkolnego 2014/2015 - Szkoła nr5

Zakończenie roku szkolnego 2014/2015

INFORMACJE > ARCHIWUM > ARCHIWUM 2014/2015

26 czerwca był dla uczniów ostatnim dniem w szkole w roku szkolnym 2014/2015. Po dziesięciu miesiącach wytężonej pracy przyszedł wreszcie czas na podsumowania, podziękowania i życzenia.
Uroczystość zgromadziła uczniów, rodziców i grono pedagogiczne w dużej sali gimnastycznej. Akademię rozpoczęło przemówienie pani dyrektor Agnieszki Ludwin. Jak co roku wręczono nagrody dla wyróżniających się uczniów zarówno za osiągnięcia w nauce, jak i pracę na rzecz szkoły. Oprócz nagród książkowych były wyróżnienia, dyplomy, podziękowania.
Po części oficjalnej uczniowie wraz z wychowawcami udali się do sal po odbiór świadectw.
Uczniom oraz nauczycielom życzymy, aby te dwa miesiące wakacji były czasem beztroski i bezpiecznego odpoczynku.