Złoty medal na Mistrzostwach Polski Juniorek U-18. - Szkoła nr5

Złoty medal na Mistrzostwach Polski Juniorek U-18.

INFORMACJE > ARCHIWUM > ARCHIWUM 2012/2013r.

Po bardzo emocjonującym meczu drużyna UKS „Huragan” Wołomin wywalczyła zasłużenie złoty medal na Mistrzostwach Polski Juniorek U-18. Skład zespołu to w większości absolwentki i uczennice naszej szkoły: Ada Januszko, Natalia Panufnik, Sylwia Bujniak, Aleksandra Miesiąc, Monika Radomska, Karolina Poboży, Maja Perkowska, Wiktoria Skuzińska, Karolina Powała. Szczególnie cieszy obecność najmłodszej zawodniczki, jaką jest Wiktoria Skuzińska obecna uczennica klasy IIIC naszego gimnazjum. W skład zespołu wchodzą również kontuzjowane Martyna Banaszek oraz Magdalena Miesiąc absolwentki naszej szkoły. Natomiast trzy zawodniczki, które również pomogły odnieść sukces to zawodniczki Szkoły Mistrzostwa Sportowego w Łomiankach: Julia Tyszkiewicz, Aleksandra Wajler oraz Izabella Tkacz. Trenerami mistrzowskiego zespołu są: pan Piotr Dąbrowski na co dzień trener i nauczyciel WF w naszej szkole oraz pan Konrad Budka.
Najlepszą zawodniczką MVP Mistrzostw Polski Juniorek 2013 została Karolina Poboży.
Najlepszą zawodniczką drużyny została wybrana Sylwia Bujniak, która również znalazła się w pierwszej piątce finałów U-18.
Najlepszą punktującą finałów U-18 została Monika Radomska.
Najlepszą zawodniczką MVP meczu finałowego została Natalia Panufnik.
Serdeczne gratulacje składamy wyróżnionym zawodniczkom, trenerom a także całej drużynie, bo na wielką wygraną pracował cały zespół przez cały rok.

MVP meczu została Natalia Panufnik.
Najlepszą punktującą finałów U-18 została Monika Radomska, a MVP turnieju finałowego U-18 została Karolina Poboży.
Dyrekcja ZS5, grono pedagogiczne i cała społeczność szkolna składa szczególne podziękowanie za całoroczne wsparcie i wspaniały doping na tych mistrzostwach na ręce Burmistrza Wołomina Pana Ryszarda Madziara oraz Dyrektora Ośrodka Sportu i Rekreacji "Huragan" w Wołominie - Pana Piotra Szulca.
Dziękujemy również rodzicom i kibicom za wsparcie.