Wycieczka klas 4 - Szkoła nr5

Wycieczka klas 4

INFORMACJE > ARCHIWUM > ARCHIWUM 2012/2013r.

14 maja 2013r. wszystkie klasy 4. udały się na integracyjną wiosenną wycieczkę wraz ze swoimi wychowawcami: p. J. Kowalską,  p. M. Kupiec, p. G. Skotnickim oraz p. J. Kozanecką. Uczniowie mieli okazję penetrować z latarkami(!) grotę Izabeli Czartoryskiej w Parku romantycznym w Puławach, spacerować wzdłuż malowniczego brzegu Wisły w Kazimierzu, zdobywać Górę Trzech Krzyży oraz pooddychać artystyczną atmosferą kazimierskiego ryneczku. Był czas na zakupy, każdy z uczestników przywiózł z tego wyjazdu jakąś cenną pamiątkę ;-) Około 14.00 czekał na nas pyszny obiad u pani Kowalowej w Wojciechowie. Po obiedzie uczestniczyliśmy w niezapomnianym i pełnym wrażeń pokazie sztuki kowalstwa. Wszyscy szczęśliwi wróciliśmy pod naszą szkołę po 19.00, prosto w ramiona naszych stęsknionych rodziców.
Uczniowie klas 4 polecają się serdecznie na wycieczkę i w przyszłym roku szkolnym!