Wigilia 2013 - Szkoła nr5

Wigilia 2013

INFORMACJE > ARCHIWUM > ARCHIWUM 2013/2014

Wigilia Dyrektorów

Dnia 19 grudnia 2013r. nasza szkoła gościła Dyrektorów Szkół i Placówek Oświatowych na uroczystej wieczerzy wigilijnej.  Wśród zaproszonych gości obecni byli: pan Burmistrz Ryszard Madziar, pani Liliana Zientecka- Naczelnik Wydziału Polityki Społecznej i Edukacji, pani Halina Bonecka- Dyrektor ZEASiP oraz Joanna Pełszyk -Przewodnicząca Komisji  Edukacji Rady Miejskiej w Wołominie.
  Goście obejrzeli literacko-muzyczny montaż poświęcony narodzinom Pana Jezusa, który zaprezentowali uczniowie gimnazjum. Spotkanie odbyło się w bardzo przyjemnej atmosferze. Pan Burmistrz  oraz gospodyni spotkania pani dyrektor Agnieszka Ludwin złożyli wszystkim zebranym piękne życzenia świąteczne i noworoczne.

Wigilia Nauczycieli i Pracowników Zespołu Szkół  nr 5 w Wołominie.

,,Jest w moim kraju zwyczaj, że w dzień wigilijny,
Przy wzejściu pierwszej gwiazdy wieczornej na niebie,
Ludzie gniazda wspólnego łamią chleb biblijny
Najtkliwsze przekazując uczucia w tym chlebie”.
                                                                  C.K.Norwid

W dniu 18 grudnia 2013 roku zorganizowano spotkanie opłatkowe,  na którym Pani Dyrektor Agnieszka Ludwin złożyła wszystkim nauczycielom  i pracownikom szkoły serdeczne życzenia zdrowych, pogodnych Świąt Bożego Narodzenia, wielu sukcesów zawodowych oraz  wszystkiego co najlepsze w nadchodzącym 2014 roku.
 Uroczystość tą uświetnił przepiękny program artystyczny, który przygotowała młodzież naszej szkoły. Następnie wszyscy zgromadzeni zasiedli przy wspólnym wigilijnym stole śpiewając kolędy i dzieląc się tradycyjnym opłatkiem. Spotkanie przebiegło w miłej, świątecznej atmosferze.