WIELKANOCNY TURNIEJ WARCABOWY - Szkoła nr5

WIELKANOCNY TURNIEJ WARCABOWY

SPORTOWA SZKOŁA PODSTAWOWA NR 5 > Konkursy > Archiwum 2013/2014

WIELKANOCNY TURNIEJ WARCABOWY W tygodniu poprzedzającym święta Wielkanocne na godzinach wychowawczych uczniowie klasy 5c urządzili klasowy turniej w warcaby. Na kilku stanowiskach do gry rozegrano warcabowe pojedynki, których wyniki znajdą się w Kronice Szkolnej. Każdy z obecnych uczniów miał okazję zmierzyć się z każdym kolegą i każdą koleżanką w swojej klasie. Gra w warcaby to była dla nich idealna okazja na poznanie swoich możliwości, relaks w gronie życzliwych osób w klasie i zasmakowanie zwycięstwa nie tylko w sportowych konkurencjach - wszak gimnastykowali swoje umysły! Chętnych do gry w następnym Turnieju Warcabowym z pozostałych klas 5. prosimy o zgłoszenie się do gospodyni kl.5c Oli Chruściel.