Uczniowie Gimnazjum 5 w Wołominie z Mistrzostwem Powiatu - Szkoła nr5

Uczniowie Gimnazjum 5 w Wołominie z Mistrzostwem Powiatu

SPORT > Osiągnięcia sportowe > Osiągnięcia 2015/2016

Uczniowie Gimnazjum 5 w Wołominie z Mistrzostwem Powiatu

10 marca 2016 roku odbyły się szkolne zawody o Mistrzostwo Powiatu w piłce siatkowej. Brały w nich udział zespoły z Gimnazjum nr 3 w Kobyłce, Katolickiego Gimnazjum w Markach, Gimnazjum w Jasienicy oraz Gimnazjum nr 5 SOS z Wołomina.
Poziom turnieju był najwyższy od wielu ubiegłych lat. Naszą szkołę  reprezentowali w większości uczniowie z klasy IIIb gimnazjum, udanie wspierani byli przez dwóch kolegów z drugiej klasy Roberta Urmanowskiego i Mateusza Łowickiego oraz przez Michała Cioka z klasy pierwszej. Zawodnicy grali pod bacznym okiem trenera Mariusza Stępczyńskiego.
Chłopcy zagrali świetnie od początku do końca, w meczach zagrali wszyscy zawodnicy powołani przez trenera do reprezentacji, nie bez przeszkód wygrali wszystkie trzy mecze, każdy 2:0 w setach, dzięki temu stanęli na pierwszym miejscu podium.
Drugie miejsce zajęło po zaciętym i stojącym na wysokim poziomie meczu z nami reprezentanci Gimnazjum 3 Kobyłka, trzecie miejsce Katolickie Gimnazjum Marki, a czwarte miejsce zajął zespół z Gimnazjum z Jasienicy. Jesteśmy dumni z naszych zawodników i życzymy sukcesów w rozgrywkach międzypowiatowych które odbędą się już za tydzień na hali OSiR Huragan.
Jesteśmy pod wrażeniem umiejętności i waleczności naszych przeciwników i życzymy im żeby pokochali naszą piękną dyscyplinę tak jak my i zespół z Kobyłki i podjęli dalsze treningi w jakimś klubie.

WSO