Turniej Siatkarskich Ośrodków Szkolnych dla III klas gimnazjum - Szkoła nr5

Siatkarskie Ośrodki Szkolne > Turnieje i obozy > Turnieje i obozy 2013/2014

TURNIEJ SIATKARSKICH OŚRODKÓW SZKOLNYCH
DLA KLAS III GIMNAZJUM
20.10.2013 roku na hali sportowej  V LO w Radomiu przy ulicy Traugutta odbył się kolejny turniej Siatkarskich Ośrodków Szkolnych dla III klas gimnazjum. W turnieju udział brały trzy ośrodki z Warszawy, Ostrołęki oraz Wołomina. Naszą szkołę reprezentowali uczniowie klasy III d.
Zawodnicy przed turniejem przechodzili testy sprawnościowe pod okiem trenerów radomskiego ośrodka siatkarskiego oraz koordynatora wojewódzkiego Dariusza Fryszkowskiego.
Pierwsze spotkanie turnieju rozegrały zespoły z Gimnazjum nr 48 z Warszawy  oraz Gimnazjum nr 5 z Wołomina.  Bardziej doświadczeni zawodnicy ze stolicy, którzy reprezentują barwy warszawskiego Mos-u Wola w wojewódzkiej lidze kadetów,  pokonali nasz zespół po ciekawym pojedynku 2:1.
W kolejnym spotkaniu chłopcy z naszego gimnazjum spotkali się z zespołem Gimnazjum nr 1 w Ostrołęce. Pierwsza partia tego spotkania miała emocjonujący  przebieg i zakończyła się wynikiem 28:26 dla zespołu z Ostrołęki. W dwóch kolejnych setach zespół z Gimnazjum nr 1 kontrolował przebieg meczu pokonując ostatecznie naszych zawodników 3:0.
Zespół  z Wołomina na tle bardziej doświadczonych rywali zaprezentował się bardzo dobrze. Najlepszym zawodnikiem gimnazjum z Wołomina został wybrany
Norbert Kossakowski, który za swoje bardzo dobre występy otrzymał nagrodę od organizatorów turnieju.
Skład zespołu :
Kossakowski Norbert