Spotkanie z autorką panią Hanną Niewiadomską - Szkoła nr5

Spotkanie z autorką panią Hanną Niewiadomską

INFORMACJE > ARCHIWUM > ARCHIWUM 2013/2014

W dniach 7 i 9 maja  biblioteka szkolna  zorganizowała  spotkanie  z autorką wielu ciekawych i lubianych książek  dla dzieci panią Hanną Niewiadomską. Na spotkanie zaproszeni  zostali wszyscy uczniowie klas 1-3 edukacji wczesnoszkolnej. Wraz z pisarką, dzieci poznawały tajniki warsztatu pisarskiego, bawiły się poezją, a  nawet próbowały własnych sił w tworzeniu poezji. W czasie spotkania dzieci otrzymały w prezencie zakładki do książek, a także mogły nabyć książkę Bajczytanki Pani Hanki z imienną dedykacją i autografem poetki. Spotkanie cieszyło się wielką popularnością. Kolejka po autograf pisarki zdawała się nie mieć końca. Miłośników twórczości pani Niewiadomskiej zapraszamy do biblioteki. Czekają tam na Was książki Pani Hanki.

WSO