Rodzinny Konkurs Ekologiczny - Szkoła nr5

INFORMACJE > KONKURSY > KONKURSY 2016/2017

Szanowni Państwo,

Starostwo Powiatowe w Wołominie zaprasza do udziału w
Rodzinnym Konkursie Ekologicznym dotyczącym ogólnych zagadnień ekologicznych oraz wiedzy o środowisku przyrodniczym.

Zwycięskie rodziny otrzymają cenne nagrody rzeczowe.

Placówka oświatowa, która uzyska najwyższą ilość punktów* otrzyma pomoce dydaktyczne o wartości ok. 1000 zł

Dla wszystkich Rodzin biorących udział w konkursie Organizator przewiduje dyplomy za uczestnictwo.

Jest to druga edycja  Rodzinnego Konkursu Ekologicznego, który w ubiegłym roku cieszył się dużą popularnością.

W konkursie mogą brać udział drużyny składające się co najmniej z 3 osób, z czego jedna osoba to dziecko uczęszczające do placówki oświatowej, funkcjonującej na terenie powiatu wołomińskiego (szkoła lub przedszkole), a druga osoba to prawny opiekun tego dziecka (trzecia osoba dowolna).

Warunkiem udziału w konkursie jest zgłoszenie drużyny, poprzez wypełnienie Karty zgłoszenia (załącznik nr 1 do regulaminu), którą należy złożyć do Starostwa Powiatowego w Wołominie, w terminie do 28 września 2016r.

Zadanie konkursowe będzie polegało na przesłaniu  poprawnej odpowiedzi na pytania dotyczące środowiska przyrodniczego powiatu wołomińskiego oraz ogólnej wiedzy ekologicznej (pytania będą ukazywały się na stronie internetowej Starostwa Powiatowego w Wołominie). Każda drużyna będzie musiała również stworzyć Fotorelację „Życie codzienne w zgodzie z naturą”.

Szczegółowe informacje o zasadach i o przebiegu konkursu zawiera regulamin (przesłany w załączniku i dostępny na stronie internetowej Starostwa Powiatowego w Wołominie.