Przełaje - Szkoła nr5

Idź do spisu treści

Menu główne

Przełaje

SPORT > Osiągnięcia sportowe > Osiągnięcia 2013/14

BIEGI  PRZEŁAJOWE 2013/2014 GMINA
   KL. IV dz.                                                                                          KL. IV chł.
1. KRAJEWSKA  KAROLINA                                             10. GORCZYŃSKI  DAMIAN
2. GNIESIUK  ALEKSANDRA                                            14. OKUNIEWSKI  ALEX
10. RUTKOWSKA  MARTYNA
15. DZIERGIEWICZ  ANNA                     
  
    KL. V dz.                                                                                          KL. V chł.
 5. WALKOWSKA  KLAUDIA                                              7. WOJTAL  KACPER
12. PIATIKOW  KAROLINA                                                11. PROMOWICZ  MIKOŁAJ
                                                                                                14. KLIMEK  ARTUR

    KL. VI dz.                                                                                          KL. VI chł.
1. POWAŁA  LIDIA                                                                1. PIETRZYK TOMASZ
3. PIELACH  OLA (mała)                                                       5. LIPIŃSKI  KACPER
5. CHMIELEWSKA  JULIA            
9. PIELACH  OLA (oćka)
10. SADOMSKA  AGATA
13. ZACH  DARIA

   KL. I   GIM. dz.                                                                            KL. I  GIM. chł.
1. SZYMCZAK  WERONIKA                                              2. BOGUSZEWSKI KRYSTIAN
2. LEDER  KINGA                                                                5. ZDRODOWSKI  PATRYK
3. SZYSZKOWSKA  POLA                                                 9. CYBULSKI  JAN
8. PIÓRKOWSKA  ALEKSANDRA                                  10. WOŹNIAK  MATEUSZ
9. STACH  JULIA                                                                13. BARAN  KAROL
13. ZACH  AMELIA                                                             14. SUDAK  ALBERT
14. BĘĆKOWSKA  DARIA                                                 16. ZAWADZKI  SEBASTIAN
16. WIONEWSKA  JULIA                                                   17. ŁUCZBA  KRZYSZTOF
                                                                                              18. BAUBEV  GEORGE
                                                                                              19. JONCZEWSKI PATRYK  

   KL. II   GIM. dz.                                                                       KL. II  GIM. chł.
6. SAWINA  AMANDA                                                        3. MAZUREK  DAWID
7. MARIAK  ALEKSANDRA                                               4. KRYSTEK  JAKUB
9. LIPSKA  ZUZANNA                                                         6. RUDOWSKI  KAROL    
10. NIEPIEKŁO  OLA                                                            8. GAŁĄZKA  MARCIN
13. BANASZEK  WERONIKA                                             10. TRZCIŃSKI  MICHAŁ
14. BANASZEK  WIKTORIA                                              12. KONOPKA  MICHAŁ
16. LASKOWSKA  MARIA                                                 18. KOPULSKI  SZYMON
17. MATCZUK  SYLWIA                                                    19. JEŻEWSKI  KAMIL
18. KOZŁOWSKA  KAROLINA

     KL. III   GIM. dz.                                                                     KL. III  GIM. chł.
1. OWCZAREK  JULIA                                                        2. RUSNALCZYK  MARCIN
2. KLIMCZAK  ALEKSANDRA                                         4. LITWA  KONRAD
4. MOTYKA  KAROLINA                                                 12. POCHMARA  DAWID
7. SKOWROŃSKA  DARIA                                               14. CWALIŃSKI  DAMIAN
11. OŁDAK  NATALIA                                                       15. PIETRZYKOWSKI  JACEK
13. SZOSTAKIEWICZ OLA                                               18. CHMIELEWSKI  KRYSTIAN
14. DĄBKOWSKA ANIA                                                   19. PORTACH  DANIEL
15. MĘDRZYCKA  SANDRA                                            20. LUBOWICKI ŁUKASZ
16. BOGUSZEWSKA  ADA
17. SOBCZAK  OLIWIA

                 
POWIAT
                                  - szkoła podstawowa nr 5  -  dziewczęta III-IV msc. w powiecie
                                  -  chłopcy VIII msc. w powiecie
            KL. IV dz.                                                                                          KL. IV chł.
1. KRAJEWSKA  KAROLINA                                                   ---------------------------------------
             KL. V dz.                                                                                          KL. V chł.
24. WALKOWSKA  KLAUDIA                                           18. WOJTAL  KACPER
42. GANKOWSKA  DANIELA                                            30. KLIMEK  ARTUR
46. CHRUŚCIEL  ALEKSANDRA                                       41. PROMOWICZ  MIKOŁAJ

48. PIATIKOW  KAROLINA                                                
       KL. VI dz.                                                                                          KL. VI chł.
23. SZYMAŃSKA  DOMINIKA                                             5. PIETRZYK TOMASZ
25. PIELACH  OLA                                                                43. LIPIŃSKI  KACPER
34. PIELACH  OLA
38. SADOMSKA  AGATA
44. CHMIELEWSKA  JULIA            

          KL. I   GIM. dz.                                                                            KL. I  GIM. chł.
 1. SZYMCZAK  WERONIKA                                             23. BOGUSZEWSKI KRYSTIAN
 2. LEDER  KINGA                                                               36. ZDRODOWSKI  PATRYK
26. SZYSZKOWSKA  POLA                                                 35. CYBULSKI  JAN
40. ZACH  AMELIA                                                               42. WOŹNIAK  MATEUSZ
                                                                                                46. SUDAK  ALBERT
                                                                                                 
          KL. III   GIM. dz.                                                                     KL. III  GIM. chł.                                                                                                                                           
                                                                                                      
25. BANASZEK  WIKTORIA                                               18. RUDOWSKI  KAROL                            
28. BANASZEK  WERONIKA                                              41. MAZUREK  DAWID            
                                                                
                                                                                                47. TRZCIŃSKI  MICHA
                                                                                                49. GAŁĄZKA  MARCIN

   


 
Dokument bez tytułu

AKTY PRAWNE


Plan finansowy szkoły

Statut Szkoły
Program Wychowawczo-Profilaktyczny
Program Profilaktyki ZS 5
Koncepcja pracy
Regulamin korzystania z boisk sportowych
Regulamin klas sportowych

ORGANY SZKOŁY


Rada Rodziców
Samorząd Uczniowski


SUKCESY UCZNIÓW


Osiągnięcia sportowe w ZS nr 5
Osiągnięcia edukacyjne i artystyczne
w ZS nr 5

HISTORIA SZKOŁY


Historia szkoły
Absolwenci
40 - lecie szkoły
45 - lecie szkoły

SZKOŁA


Dyrekcja
Nauczyciele
Sekretariat
Pedagodzy
Świetlica
Biblioteka
Gabinet pielęgniarki
Stołówka

Dokument bez tytułu Copyright © 2012. All rights reserved: ZS nr.5 w Wołominie, wykonanie: Paragraph Design
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego