Piłkarze Legii Warszawa z wizytą w Wołominie - Szkoła nr5

Piłkarze Legii Warszawa z wizytą w Wołominie

INFORMACJE > ARCHIWUM > ARCHIWUM 2013/2014

Mistrzowie Polski zostali przywitani owacjami na stojąco, a stołeczny klub reprezentowali: Patryk Mikita, Wojciech Skaba i Michał Kucharczyk. Całe wydarzenie nie miałoby miejsca gdyby nie Stowarzyszenie Kibiców Legii Warszawa w Wołominie oraz dyrekcji szkoły. Była to pierwsza tego typu wizyta Legii w Wołominie. Uczniowe mieli okazję zadać piłkarzom szereg pytań, następnie sami wzięli udział w konkursie z nagrodami.
Na koniec goście z Warszawy rozdawali autografy, pozowali do zdjęć i zwiedzili szkolne mury, na których oprócz dzieł grafitti, zobaczyli największy mural z akcentami patriotyczno-kibicowskimi. To pokazuje jak ogromne zainteresowanie i szacunek budzi Legia Warszawa nie tylko w stolicy, ale i w Wołominie!

Więcej na stronie klubu kliknij tu