Organizowanie spotkań w pracy

Jeżeli oczarowanie jest wzajemne, dwoje ludzi zaczyna zbaczać ze swojej drogi, aby porozmawiać lub być ze sobą, wybierając własny czas i miejsce spotkań. W tym stadium ludzie powinni wspólnie zdecydować, w jaki sposób będą zachowywać się w biurze. Powinno być samo przez się zrozumiałe, że nie zaczną się przekomarzać ani dotykać, ani okazywać sobie publicznie oczywistych uczuć czy względów. Mózgi Dinozaurów innych ludzi są wyczulone na takie sygnały i zaraz zrozumieją, co się święci. Nie będą zdawać sobie sprawy, dlaczego to wiedzą, ale będą wiedzieć.

Zaufanie. Kiedy kończą się żarciki, a dwoje ludzi poznaje się bliżej, odkrywają, że dają i otrzymują w zamian oparcie emocjonalne i to im się podoba. Związek nie musi przerodzi się w seksualny, by dostarczać ludziom satysfakcji.

Składanie wizyt w domu. Kiedy jedna z osób zaczyna szukać pretekstu, żeby odwiedzić drugą w domu, jest to wyraźny znak, że romans rozpoczął się na dobre. Wizyta następuje zwykle z ważnych i pilnych powodów związanych z pracą. Znaczenie ma natomiast następująca sprawa: jeżeli jedno z nich jest żonate lub zamężne, a związek staje się coraz bardziej poważny, wizyty domowe kończą się gwałtownie, aby nie powtórzyć się już nigdy, przenigdy.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>