Natalia Kaczorowska w naszej szkole - Szkoła nr5

Natalia Kaczorowska w naszej szkole

INFORMACJE > ARCHIWUM > ARCHIWUM 2013/2014

Natalia Kaczorowska w naszej szkole

W Walentynki- 14 lutego gościła u nas  absolwentka naszej szkoły,  niezwykle utalentowana Wołominianka
Natalia Kaczorowska.  Od 2009 roku na stałe współpracuje z Marylą Rodowicz. Jest trzykrotną laureatką programu telewizyjnego „ Szansa na sukces”, solistką Reprezentacyjnego Zespołu Wojska Polskiego oraz Orkiestry Koncertowej RZAWP. Współpracowała z wieloma znanymi  zespołami: Tercet Egzotyczny, Kabaret OTTO, Ryszard Markowski, Dorota Rabczewska.
Uczniom naszej szkoły przekazała wiele ciekawych informacji dotyczących swojej pracy, przygotowań do koncertów, licznych podróży, znanych ludzi z którymi współpracuje. Wspominała także lata spędzone w naszej szkole - uczęszczała do gimnazjum w latach 2006-2008. Młodzież  naszej szkoły miała okazję zadać artystce wiele pytań, na które pani Natalia chętnie odpowiadała.  Oczywiście nie zabrakło też znanych i lubianych piosenek, które brawurowo  zaśpiewała  pani Natalia.  Wprowadziły nas one w prawdziwy  walentynkowy klimat. Wizyta pani Kaczorowskiej była miłą niespodzianką dla całej nasze szkoły.

WSO