Napięcia seksualne część 2

Opiekunem może stać się starszy menedżer z twojego przedsiębiorstwa, ekspert w twojej dziedzinie, były szef lub ulubiony profesor. Opiekunowie nie muszą koniecznie pYacować w twojej firmie, lecz muszą być z nią w jakiś sposób związani.

Niezależnie od tego, kim jest twój opiekun, reguły związku muszą być jasne i obie strony powinny ich przestrzegać. Opiekun to ktoś, z kim pracujesz, by osiągnąć określone cele. Może być twoim powiernikiem – nie jest jednak ani kochankiem, ani terapeutą, ani rodzicem, ani chusteczką do wycierania lez.

Connie późno rozpoczęła karierę zawodową i postanowiła nadrobić stracony czas. Kiedy wróciła do szkoły, żeby zdobyć dyplom, była już matką trojga małych dzieci. W niewielkim college’u, który wybrała, okazała się wybitną studentką, Wykładowczyni, która szczególnie podziwiała energię i ambicje Connie, umożliwiła jej odbycie stażu w miejscowym przedsiębiorstwie. Kiedy Connie uzyskała dyplom, firma zatrudniła ją na pełnym etacie na stanowisku dia początkujących pracowników.

Connie utrzymywała kontakty ze swoją wykładowczynią, kobietą nieco od siebie starszą. Często dzwoniła, by się przypomnieć, wysyłała liściki i kartki, by podkreślić swoją wdzięczność i pamięć. Na początku pani profesor pochlebiało to, że Connie wybrała ją na swoją opiekunkę. Jednak po pewnym czasie ten związek zaczął ją irytować.

Connie prosiła o rady w sprawach zawodowych i osobistych, po czym lekceważyła wszystko, co sugerowała jej bardziej doświadczona kobieta. Co parę tygodni niecierpliwa Connie jęczała, że nie otrzymuje w pracy odpowiedzialnych zadań i narzekała, dlaczego nie awansuje. Kiedy opiekunka wyjaśniała, że potrzeba na to więcej niż trzech miesięcy, Connie nie przyjmowała tego do wiadomości.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>