Mistrz Mazowsza Młodzików!!! - Szkoła nr5

Mistrz Mazowsza Młodzików!!!

INFORMACJE > ARCHIWUM > ARCHIWUM 2013/2014

MISTRZ MAZOWSZA MŁODZIKÓW!!!

W dniach 8.02-9.02.2014 roku na sali klubu METRO Warszawa odbyły się Mistrzostwa Młodzików w piłce siatkowej. O medale walczyły cztery najlepsze zespoły województwa mazowieckiego, wyłonione w czasie turniejów Ligi Młodzika: Metro Warszawa, MOS Wola Warszawa, Olimp Ostrołęka  i MUKS HURAGAN Wołomin (uczniowie naszego gimnazjum z klasy 2 d). Rywalizacja była zacięta i wyrównana. Po pierwszym dniu wszystkie drużyny zanotowały po jednym zwycięstwie  i jednej porażce. MUKS Huragan wygrał z Olimpem Ostrołęką 2:1 i przegrał z gospodarzami METRO Warszawą 1:2. O medalach decydowały mecze niedzielne. Nasi zawodnicy musieli wygrać co najmniej jednego seta, aby znaleźć się w strefie medalowej turnieju i awansować do ćwierćfinałów Mistrzostw Polski Młodzików. Po bardzo zaciętej grze nasza drużyna wygrała z MOS Wola Warszawa 2:0 (w setach 25-23, 25-23). O kolorze medalu rozstrzygał ostatni mecz turnieju METRO-OLIMP. Drużynie trenera Kamila Trzcińskiego wystarczył jeden wygrany set przez gospodarzy. Na szczęście drużyna METRA nie dała sobie odebrać zwycięstwa i wygrała spotkanie 2:0, przynosząc radość zespołowi Wołomina ze zwycięstwa w całym turnieju.
MUKS HURAGAN WOŁOMIN MISTRZEM MAZOWSZA MŁODZIKÓW !!!!
Skład złotych medalistów Mistrzostw Mazowsza:
Marcin Gałązka
kapitan