Międzynarodowy towarzyski mecz piłki siatkowej Polska-Węgry - Szkoła nr5

Międzynarodowy towarzyski mecz piłki siatkowej Polska-Węgry

INFORMACJE > ARCHIWUM > ARCHIWUM 2013/2014

MECZ TOWARZYSKI PIŁKI SIATKOWEJ POLSKA-WĘGRY

Dnia 12.10.2013r. o godzinie 1800 w sali OSiR Huragan w Wołominie odbył się towarzyski mecz piłki siatkowej Polska-Węgry. Uczestnikami meczu była młodzież, która bierze udział w wymianie polsko-węgierskiej. Drużynę z Polski reprezentowali uczniowie z Gimnazjum nr 1, Gimnazjum nr 2 , Gimnazjum nr 3, Gimnazjum z Ossowa oraz uczennice naszego gimnazjum z klasy III c - Julia Owczarek i Oliwia Sobczak. Spotkanie sędziowali uczniowie z naszej szkoły: Marcin Rusnarczyk, Bartłomiej Jackiewicz i Krzysztof Kruszewski. Sędziami liniowymi byli Michał Kowalczyk i Arkadiusz Piątek.
Spotkaniu towarzyszyły niezapomniane emocje. Decydującego seta zakończyła drużyna węgierska, wygrywając całe spotkanie 2:1. Obydwie drużyny wykazały się duchem walki i zostały nagrodzone pucharami, które wręczyła pani dyrektor naszej szkoły Agnieszka Ludwin. Mecz był doskonałą zabawą zarówno dla zawodników jak i kibiców.