Konkurs piosenki - Szkoła nr5

Konkurs piosenki

SPORTOWA SZKOŁA PODSTAWOWA NR 5 > Konkursy > Konkursy 2015/2016

UDZIAŁ NASZYCH UCZNIÓW W MIĘDZYSZKOLNYM KONKURSIE PIOSENKI ANGIELSKIEJ W SZKOLE PODSTAWOWEJ NR 7 W WOŁOMINIE

31.05.2016 roku uczennice klasy IVC: Dominika Balcerak, Aleksandra Lange, Oliwia Kołodziej, Natalia Pidgaynyi  i Anna Szczepańska reprezentowały naszą szkołę na III Międzyszkolnym Konkursie Piosenki Angielskiej organizowanym w Szkole Podstawowej nr 7 w Wołominie. Dziewczynki zaśpiewały piosenkę 'Count on Me'  Bruno Marsa przy gitarowym akompaniamencie uczennicy klasy IIA gimnazjum - Wiktorii Drejko.  Ich występ łączył swobodę w posługiwaniu się językiem angielskim z naturalnością i dziecięcą żywiołowością, ale ważny był także przekaz samej piosenki - idea prawdziwej przyjaźni. Trudno, że tym razem bez nagród, oglądanie was było prawdziwą przyjemnością :)

Joanna Mierzwicka