Kilka gier planistycznych – kontynuacja

Jeżeli zaczniesz czekać na kryzys z założonymi rękami, będziesz miał do czynienia z obfitością decyzji charakterystycznych dla Mózgu Dinozaura. Jeżeli opanujesz umiejętność zwalczania kryzysu, zanim on nastąpi, ludzie będą mieli dość doświadczenia, by łagodzić reakcje Mózgu Dinozaura myśleniem kory mózgowej.

Ostre współzawodnictwo. Mózg Dinozaura uwielbia współzawodnictwo. Możesz spożytkować ten nieokiełznany entuzjazm, dzieląc pracowników na drużyny podczas sesji planistycznej i nakłaniając ich do rywalizacji o najlepszy plan. Za jednym zamachem możesz uzyskać w takich zawodach jeden grupowy plan. Prawdziwa walka między okropnymi typami jest znacznie bardziej interesująca niż rozmowa o tym, do czego są zdolne.

Dzięki uczestnictwu Mózgu Dinozaura planowanie może stać się bardziej ekscytujące. Aby to osiągnąć, postaraj się, by sesje planistyczne były krótkie, sprawne i wymagały współzawodnictwa. Nie powinny przypominać planowania, lecz „prawdziwą robotę”.

Sam Mózg Dinozaura nie jest zdolny do planowania, ale kora mózgowa nie przystąpi do pracy bez jego udziału. Rozleniwiony Mózg Dinozaura zawsze znajdzie dla siebie ciekawsze zajęcie od nudnego wysiadywania na zebraniach i gier kory mózgowej.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>