Jasełka klas 4-5 - Szkoła nr5

Jasełka klas 4-5

INFORMACJE > ARCHIWUM > ARCHIWUM 2012/2013r.

20 grudnia 2012 r. klasy 4c, 5c i 5d wystawiły jasełka pt. Pójdźmy wszyscy do stajenki. Uczniowie pod opieką p. Moniki Kupiec długo i pracowicie przygotowywali się do występu. Było warto! Przedstawienie obejrzeli licznie przybyli rodzice, wszyscy nauczyciele i zaproszeni goście oraz uczniowie Szkoły Podstawowej i naszego Gimnazjum. Oprawę muzyczną wykonali sami aktorzy, prezentując swoje umiejętności wokalne i instrumentalne (gra na flecie i pianinie). Widzowie mieli okazję podziwiać tradycyjne stroje kolędników, Świętej Rodziny, aniołów i pasterzy. Świąteczną atmosferę podtrzymało także wspólne kolędowanie. Za niezapomniane doznania artystyczne serdecznie dziękujemy!