Igrzyska na 5 - Szkoła nr5

Igrzyska na 5

Po raz trzeci obchodom Dni Wołomina towarzyszą "Igrzyska na piątkę"

W tym roku zawody odbyły się 13 maja na terenie „Orlika" przy Zespole Szkół nr 5.
Organizatorami zawodów sportowych uczniów klas trzecich szkół podstawowych nr  2, 5, 7 i szkół podstawowych z Leśniakowizny i Duczek  byli nauczyciele wychowania fizycznego z "piątki" oraz dyrekcja szkoły.
Uroczystego otwarcia imprezy dokonała burmistrz Elżbieta Radwan, życząc powodzenia młodym sportowcom. Wydarzenie zgromadziło ponad pięćdziesięcioro dzieci, które najpierw wzięły udział w oficjalnej rozgrzewce, a następnie rywalizowały w kilku konkurencjach sprawnościowych, sztafetach oraz w indywidualnych konkursach z wiedzy na temat sportu i Wołomina.  Po kilku godzinach zmagań każda szkoła otrzymała puchar, medale i pamiątkowe gadżety.