Igrzyska na 5 - Szkoła nr5

Igrzyska na 5

INFORMACJE > ARCHIWUM > ARCHIWUM 2014/2015

Tradycyjnie obchodom Dni Wołomina towarzyszą "Igrzyska na piątkę".

W tym roku zawody odbyły się 13 maja na terenie „Orlika” przy Zespole Szkół nr 5.
Organizatorami zawodów sportowych uczniów klas trzecich wołomińskich szkół podstawowych nr 2, 4, 5 i 7 byli nauczyciele wychowania fizycznego z "piątki" oraz dyrekcja szkoły.
            Uroczystego otwarcia imprezy dokonała burmistrz Elżbieta Radwan, życząc powodzenia młodym sportowcom. Wydarzenie zgromadziło ponad sześćdziesięcioro dzieci, które najpierw wzięły udział w oficjalnej rozgrzewce, a następnie rywalizowały w kilku konkurencjach sprawnościowych, sztafetach oraz w indywidualnych konkursach z wiedzy na temat sportu i Wołomina.
             Po kilku godzinach zmagań każda szkoła otrzymała puchar i pamiątkowe gadżety.

Nauczyciele wychowania fizycznego i dyrekcja Zespołu Szkól nr 5 dziękują p. Angelice Miś - dyrektor OSiR Huragan, prezesowi UKS Huragan -  p. Ryszardowi Zahnowi, prezes UKS „5”
p. Bronisławie Kułak oraz prezesowi MUKS Huragan p. Zbigniewowi Paziewskiemu za pomoc w organizacji „Igrzysk na 5” .