I Szkolny Przegląd Talentów - Szkoła nr5

I Szkolny Przegląd Talentów

INFORMACJE > ARCHIWUM > ARCHIWUM 2012/2013r.

Dnia 21 marca 2013 roku  mieliśmy możliwość obejrzenia I Szkolnego Przeglądu Talentów  z udziałem uczniów naszej szkoły. Było to udane widowisko. W roli prowadzących Show znakomicie spisali się Adrian Mariak i Szymon Przewoźniak. Wykonawcy również stanęli  na wysokości zadania. Najlepiej  zaprezentowała się solistka Anna Kwilińska z klasy IIIa, która wykonując  utwór Adele  „Someone LikeYou”, która  zajęła I miejsce.  Ciekawie wypadła również reszta uczestników. Na jury duże wrażenie  wywarł Paweł Niegowski  z klasy IIIa prezentując styl BIX BOX, Michał Maciążek z klasy IIIb oraz Oliwia Koc z klasy Ia znakomicie wypadli w tańcach nowoczesnych. Filip Dzięcioł z klasy IId i Bartosz Maleszewski z klasy Ia wykazali się umiejętnościami gry na keyboardzie, a Janek Kieś z klasy IIa  zaprezentował solo na gitarze klasycznej.

Przegląd zorganizował Samorząd Szkolny Gimnazjum pod opieką p. Grażyny Pytel. Trzeba przyznać, że ta impreza udała się i była miłym urozmaiceniem obchodów 1-go Dnia Wiosny.