Dzień otwarty w gimnazjum - Szkoła nr5

Dzień otwarty w gimnazjum

INFORMACJE > ARCHIWUM > ARCHIWUM 2013/2014

Dzień otwarty Sportowego Gimnazjum nr 5

W dniu 28 kwietnia 2014 roku nasze gimnazjum gościło uczniów z wołomińskich klas szóstych.  Przybyli mieli okazję obejrzeć naszą szkołę, zapoznać się z jej osiągnięciami oraz uczniami.
Odwiedzający obejrzeli prezentacje multimedialną o naszym gimnazjum przygotowaną przez opiekuna samorządu gimnazjum Panią Grażynę Pytel. Miłym akcentem muzycznym był układ taneczny, który pod okiem pani Igi Kluczyńskiej Firszt w ramach projektu gimnazjalnego stworzyły uczennice klasy 2 gimnazjum Oliwia Koc i Agnieszka Komosa.  Goście mieli również okazję podziwiać fragmenty  spektaklu „Mrożowisko” w wykonaniu członków kółka teatralnego z naszej szkoły kierowanego przez polonistę pana Dariusza Marcinkowskiego.
Miłym akcentem było spotkanie gości ze sportowcami z naszego gimnazjum. Po prezentacji osiągnięć sportowych szkoły, którą przygotowała koordynator ds. sportu pani Iga Kluczyńska-Firszt, szóstoklasiści mieli okazję do wspólnego zdjęcia ze złotymi medalistami Mistrzostw Mazowsza i piątą drużyną w kraju w piłce siatkowej oraz brązowymi medalistkami Mistrzostw Mazowsza w koszykówce.
Dzień otwarty w szkole przebiegał w ciepłej i rodzinnej atmosferze.