DZIEŃ OTWARTY SZKOŁY DLA PRZEDSZKOLAKÓW - Szkoła nr5

DZIEŃ OTWARTY SZKOŁY DLA PRZEDSZKOLAKÓW

INFORMACJE > ARCHIWUM > ARCHIWUM 2014/2015

Dzień Otwarty w naszej szkole

We wtorek 14 kwietnia w ramach Dania Otwartego odwiedziły nas dzieci sześcio i siedmioletnie, które w roku szkolnym 2015/2016 rozpoczną naukę w klasie pierwszej.  Przy wejściu każdy przedszkolak otrzymał tarczę z logo szkoły i długopis. Po krótkim przywitaniu obejrzeliśmy przedstawienie pt. "Rozmowa na szkolnym podwórku". Pani dyrektor Agnieszka Ludwin powitała wszystkich przybyłych i zaprosiła rodziców do obejrzenia prezentacji multimedialnej pt. „W naszej szkole”. Dzieci zaś wzięły udział w zajęciach informatycznych, plastycznych, matematycznych, muzycznych, tanecznych oraz z języka angielskiego. Na koniec goście zostali oprowadzeni po salach lekcyjnych. Spotkanie zakończyło się słodkim poczęstunkiem. Dzieci zadowolone i w dobrych humorach wróciły do domu.
Bardzo dziękujemy uczniom klas trzecich za pomoc i zaangażowanie w przygotowaniu tego dnia. Miło było nam gościć tak liczną rzeszę dzieci wraz z opiekunami. Bardzo dziękujemy za zainteresowanie i zapraszamy do naszej szkoły od września.

DZIEŃ OTWARTY

dla rodziców i dzieci sześcioletnich i siedmioletnich

w Zespole Szkół nr 5 im. Cypriana Kamila Norwida w Wołominie

14 kwietnia 2015 r. o godz 17.00.