Dzień otwarty dla przedszkolaków - Szkoła nr5

Dzień otwarty dla przedszkolaków

INFORMACJE > ARCHIWUM > ARCHIWUM 2013/2014

Przedszkolaki w naszej szkole

Dnia 7 kwietnia w ramach Dani Otwartego odwiedziły nas dzieci sześcio i siedmioletnie, które w roku szkolnym 2014/2015 rozpoczną naukę w klasie pierwszej.  Przy wejściu każdy przedszkolak otrzymał symboliczny medal.  Pani dyrektor Agnieszka Ludwin powitała wszystkich przybyłych i po części oficjalnej dzieci obejrzały przedstawienie pt. „Wiosna”. Z wielką uwagą wysłuchały również wiosennych zagadek i bezbłędnie na nie odpowiedziały.  Wzięły udział w zajęciach informatycznych, plastycznych i bibliotecznych, a w tym czasie rodzice mogli zapoznać się z zasadami funkcjonowania naszej szkoły, jak również obejrzeć prezentację „O co zadba szkoła, jakie umiejętności nabędzie sześciolatek”. Na koniec goście zostali oprowadzeni po salach lekcyjnych. Spotkanie zakończyło się słodkim poczęstunkiem. Dzieci zadowolone i w dobrych humorach wróciły do domu.
Bardzo dziękujemy uczniom klas trzecich za pomoc i zaangażowanie w przygotowaniu tego dnia. Miło było nam gościć tak liczną rzeszę dzieci wraz z opiekunami. Bardzo dziękujemy za zainteresowanie i zapraszamy do naszej szkoły od września.