Dzień Edukacji Narodowej - Szkoła nr5

INFORMACJE > ARCHIWUM > ARCHIWUM 2013/2014

14 października 2013 świętowaliśmy Dzień Edukacji Narodowej. Coroczną uroczystość uświetnił nam program przygotowany przez klasę 5c, 6d, 6b i 6c pod opieką p. M. Kupiec. Nasi Nauczyciele i pracownicy szkoły przyjęli piękne życzenia w postaci montażu słowno-muzycznego. Mieliśmy okazję obejrzeć krótką parodię dnia codziennego w szkole w wykonaniu klasy 6d, usłyszeć piosenki w wykonaniu Sary Sagatelian (6b) i Marceliny Miesiąc (5c), ćwiczone pod okiem p. G. Skotnickiego oraz utwory na pianino w wykonaniu Janka Zientka (6c). Miłą niespodzianką były własnoręcznie wykonane przez p. M. Dymowską, A. Lubiak kartki z życzeniami w wielkim koszu, które rozdawali uczniowie klasy 5b wśród wszystkich przybyłych gości. Dyrekcja Szkoły wręczyła Nagrody najbardziej zasłużonym Pracownikom Naszej Szkoły. Po akademii odbyła się Rada Pedagogiczna, ale „osłodzona” dobrym ciastkiem i kawą.