Dzień Dziecka - Szkoła nr5

INFORMACJE > ARCHIWUM > ARCHIWUM 2014/2015

W poniedziałek 1 czerwca nasza szkoła obchodziła Dzień Dziecka na sportowo .
Gimnazjaliści rywalizowali z nauczycielami w dwa ognie i w koszykówkę. Uczniowie mieli szansę brać udział w konkursach indywidualnych - rzutów osobistych, za 3 pkt i odbić sposobem górnym. Zwycięzcy otrzymali małe nagrody pocieszenia. W drugiej części dnia uczniowie gimnazjum mieli możliwość obejrzenia filmów promujących naszą szkołę przygotowane przez uczniów klas 3 oraz pokaz mody przygotowany przez klasę 3c.
Uczniowie klas IV-VI rywalizowali w zawodach sportowych rozgrywanych między sobą. Reprezentacje klas czwartych grały pomiędzy sobą w dwa ognie, a reprezentacje klas V-VI walczyły o zwycięstwo w grach i zabawach ruchowych. Wśród klas IV zwyciężyli uczniowie klasy IV c, a  wśród klas V-VI uczniowie klasy VI b. Zwycięzcy nagrodzeni zostali upominkami.
Nad całością Dnia Dziecka czuwali nauczyciele wychowania fizycznego i opiekunowie Samorządu Szkolnego.