Dofinansowanie do zakupu podręczników - Szkoła nr5

Dofinansowanie do zakupu podręczników

INFORMACJE > ARCHIWUM > ARCHIWUM 2013/2014

Uwaga !!!
Rodzice, którzy złożyli wnioski o dofinansowanie do zakupu podręczników w ramach Rządowego Programu Pomocy Uczniom w 2013 r.
WYPRAWKA SZKOLNA, i jako dowód zakupu przedstawili paragon bądź złożyli pisemne oświadczenie, PROSZENI SĄ O PONOWNE ZGŁOSZENIE SIĘ DO PEDAGOGA SZKOLNEGO I WYPEŁNIENIE  STOSOWNEGO DRUKU  - OŚWIADCZENIA.
Jeśli od momentu złożenia wniosku, zakupiliście jeszcze Państwo dziecku podręczniki, dowód ich zakupu
najlepiej fakturę, możecie Państwo dołączyć do złożonej  już dokumentacji.
W kwestii wysokości udzielanej pomocy odsyłamy Państwa do Rozporządzenia Rady Ministrów z dnia 12 lipca 2013 r. w sprawie szczegółowych warunków udzielania pomocy finansowej uczniom na zakup podręczników i materiałów dydaktycznych.
                                                                                           Pedagodzy  ZS NR 5 w Wołominie