Demokracja 2017 - Szkoła nr5

Demokracja 2017

EDUKACJA WCZESNOSZKOLNA > WYCIECZKI > WYCIECZKI 2016/2017

Demokracja

Co to takiego demokracja ? Demokracja jak plac zabaw ?!  Jak "gramy" o wolność ? Jak dbamy o nasze prawa? Na te pytania szukaliśmy odpowiedzi podczas lekcji w Miejskiej Bibliotece, która przygotowała dla nas ciekawą lekturę i świetne zabawy. W demokracji ważne jest, aby przestrzegać reguł jak, np. w grze sportowej zasady fair play.   Mogliśmy wypowiadać swoje opinie wykorzystując mikrofony, które samodzielnie przygotowaliśmy. Bardzo nam się to podobało !  Demokracja - to MY !

ucz. kl. 3e, 3a i 2b