Czas gdy czar pryska

W każdy biurowy romans wkracza wreszcie rzeczywistość. Może to być cokolwiek, począwszy od drobiazgów – przeoczenia urodzin, odwołania lunchu, aż po sprawy ważne, na przykład problemy małżeńskie lub wątpliwości jednego z kochanków. W tym właśnie czasie związek umacnia się albo rozpada, ponieważ ludzie nie byli przygotowani na to, że mają do czynienia z istotą żywą, która myśli po swojemu.

Czar pryska. Podniecenie godowe, które powodował Mózg Dinozaura przed kontaktem seksualnym, zmniejsza się ostatecznie po fakcie. Dobrze, gdy następuje to u obojga partnerów jednocześnie, ale, na nieszczęście, dzieje się tak rzadko. Jeżeli związek ma przetrwać, trzeba czegoś więcej niż oczarowania.

W tym momencie ludzie muszą zadać sobie poważne pytanie: „Czy to naprawdę Wielka Miłość?” Trudno przewidzieć, czy romans przetrwa i przerodzi się w stały związek, ponieważ miłość potrzebuje czasu, by rozwinąć się i rosnąć. Można jednak przewidzieć, że nie przetrwa. Jeżeli partnerzy nie zaczną dokonywać trudnych wyborów tu i teraz, nie jest to na pewno Wielka Miłość.

W tym stadium sprawy osobiste partnerów mogą w poważnym stopniu wpłynąć na ich życie zawodowe. Trzeba podjąć pewne decyzje, a Mózg Dinozaura nie radzi sobie najlepiej z napięciem i stresem. Jeżeli związek ma przetrwać, kora mózgowa powinna przystąpić do akcji. Tylko ona może zapewnić zdolność zrozumienia partnera, szacunek i kompromis, tworzące podstawy trwałej miłości. Jeżeli zabraknie tych uczuć, Reakcja Gada da o sobie znać zaborczością, zazdrością i całkowitym załamaniem.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>