Charytatywny Piknik Rodzinny - Szkoła nr5

Charytatywny Piknik Rodzinny

INFORMACJE > ARCHIWUM > ARCHIWUM 2016/2017

I CHARYTATYWNY PIKNIK RODZINNY

W sobotę 4 czerwca 2016 roku z inicjatywny Rady Rodziców zorganizowany został    I Charytatywny Piknik Rodzinny pod patronatem Pani Burmistrz Wołomina Elżbiety Radwan. Celem Pikniku było zebranie pieniędzy na budowę boisk do siatkówki plażowej.
 W Piknik zaangażowali się Rodzice, Uczniowie, Nauczyciele i Pracownicy Szkoły. Zainteresowanie było ogromne, bo też i każdy mógł coś znaleźć dla siebie. Można było się posilić, obejrzeć piękne pokazy i występy naszej młodzieży, a także wraz z mamą i tatą wziąć udział w konkurencjach sportowych. Dużą oglądalnością cieszył się mecz w piłkę siatkową pomiędzy Dorosłymi a Uczniami klasy 3 b gimnazjum. Najlepsi zawodnicy otrzymali nagrody.
 Dziękujemy wszystkim Sponsorom, Darczyńcom, Rodzicom, Uczniom, Nauczycielom oraz Pracownikom Szkoły za pomoc w zorganizowaniu Pikniku.
J