Camp Żyrardów 2016 - Szkoła nr5

Camp Żyrardów 2016

INFORMACJE > ARCHIWUM > ARCHIWUM 2016/2017

CAMP ŻYRARDÓW

W dniach 01-04  września 2016 r. dziewczęta Ze Sportowego  Gimnazjum nr 5           w Wołominie, objęte programem PZKosz GOSSM (tylko 18 takich żeńskich ośrodków w Polsce) wraz z rówieśniczkami z Warszawy, Sokołowa Podlaskiego, Żyrardowa, Łodzi, Aleksandrowa Łódzkiego i Ostrowa Wielkopolskiego uczestniczyły w Szkoleniowo-Sprawdzającym Campie w Żyrardowie. W czasie trwania Campu dziewczęta oprócz treningów miały szereg sprawdzianów badających ich sprawność ogólną.

Skład GOSSM Wołomin:

Aleksandra Chruściel, Zuzanna Ciecierska, Karolina Dąbrowska, Aleksandra Dzierżawa,  Daniela Gankowska, Oliwia Gołebiowska, Wiktoria Jeromin, Oliwia Kimont, Oliwia Kopania, Wiktoria Mikulska, Oliwia Niedźwiecka, Weronika Poślada, Magdalena Ptak i Klaudia Walkowska

Trenerzy: Bartosz Orzechowski i Piotr Dąbrowski