Bezpieczeństwo część 2

Postawcie sobie pytania: „Czego chcemy?” „Jaki ma być ten związek?” Przygodny seks, dobra zabawa i żadnych pretensji po fakcie? Głęboka przyjaźń o charakterze seksualnym, bez zobowiązań? Długotrwały związek?

– 3. Jeżeli jedno z was ma już za sobą inne biurowe romanse, bądźcie czujni. Co zrobicie, jeśli wasze poglądy będą się różnić? Kiedy jedna z osób myśli o flircie, a druga o małżeństwie – mogą pojawić się kłopoty.

Jeżeli stwierdzicie, że wasze oczekiwania zanadto się różnią, romans może zakończyć się przyjaźnią. Jeżeli jednak nie możecie uzgodnić, ku czemu zmierza wasz związek, a związek wcale się nie kończy, należy spodziewać się zbrodni w afekcie, która jest całkiem nie na miejscu w większości zakładów pracy.

– 4. Prawdopodobieństwo udanego związku zmniejsza się znacznie, jeśli jedna ze stron ma zobowiązania małżeńskie. Musicie wtedy dokonać naprawdę trudnych wyborów. Moralność, zaangażowanie i dyskrecja to tylko nieliczne z wielu kwestii, które trzeba rozważyć. Jeżeli będziesz udawać, że współmałżonek osoby ukochanej nie istnieje, zostaniesz przyłapany na gorącym uczynku, a przykre pytania staną się wówczas jeszcze bardziej przykre.

Jest rzeczą ważną, by zdawać sobie sprawę z tego, że twój kochanek lub kochanka może w końcu potraktować cię dokładnie tak samo jak swojego współmałżonka.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>