Apel podsumowujący I semestr 2013/2014 - Szkoła nr5

Apel podsumowujący I semestr 2013/2014

INFORMACJE > ARCHIWUM > ARCHIWUM 2013/2014

W piątek 14 lutego odbyły się apele, na których  pani dyrektor Agnieszka Ludwin podsumowała osiągnięcia uczniów w pierwszym semestrze. Wyróżniła klasy o najwyższej średniej w nauce, zachowaniu i frekwencji. W szczególny sposób wyróżniła uczniów, którzy odnieśli sukcesy w konkursach przedmiotowych, artystycznych i zawodach sportowych. Tu szczególne gratulacje należą się trenerowi Kamilowi Trzcińskiemu i uczniom klasy II d gimnazjum -  MISTRZOM MAZOWSZA MŁODZIKÓW W PIŁCE SIATKOWEJ!!!! oraz SARZE LISS z klasy III a gimnazjum - laureatce konkursu chemicznego na szczeblu wojewódzkim.  Następnie nasi Mistrzowie udali się do Urzędu Miasta, gdzie m.in. odebrali  gratulacje od Burmistrza Wołomina Ryszarda Madziara.
Na zakończenie apelu pani dyrektor życzyła wszystkim udanego i bezpiecznego wypoczynku w czasie ferii zimowych oraz dużo zapału w zdobywania wiedzy.