Andrzejki w naszej szkole - Szkoła nr5

Andrzejki w naszej szkole

INFORMACJE > ARCHIWUM > ARCHIWUM 2013/2014

ANDRZEJKI W PIĄTCE

W środę 27 listopada 2013 roku na małej sali gimnastycznej odbyła się Dyskoteka Andrzejkowa. Już od 11:30 ustawiany był sprzęt nagłaśniający oraz oświetlenie. Pan Bartosz  Bieś, tato uczennicy z klasy 4a, zaoferował swoją pomoc przy organizacji andrzejkowej zabawy. Na sali obok sprzętu grającego  pojawiło się różnokolorowe profesjonalne oświetlenie. Najpierw okazję do zabawy mieli uczniowie klas IV-VI, którzy przybyli w licznym gronie. Bawili się do samego końca i chcieli jeszcze i jeszcze….. Niestety musieli zejść z parkietu,  by ustąpić miejsca starszym kolegom z gimnazjum. Gimnazjaliści w mniejszym gronie, ale równie jak ich młodsi koledzy w dobrym nastroju, mieli okazję uczestniczyć w profesjonalnej DYSKOTECE.
Zabawa bardzo podobała się wszystkim uczestnikom. Na drugi dzień zachęcali nieobecnych do udziału w następnej dyskotece.…
Uczniowie Sportowej Szkoły Podstawowej nr 5 oraz  Sportowego Gimnazjum nr 5 wraz z Samorządem Szkolnym i wychowawcami dziękują za profesjonalne zorganizowanie dyskoteki szkolnej panu Bartoszowi Bieś.