Akademia S.O.S. - Szkoła nr5

Akademia S.O.S.

INFORMACJE > ARCHIWUM > ARCHIWUM 2014/2015

Akademia Siatkarskich Ośrodków Szkolnych

W Wołominie powstała kolejna mazowiecka Akademia Siatkarskich Ośrodków Szkolnych. Dnia 27.04.2015 r. akt inauguracyjny podpisała Pani burmistrz Wołomina Elżbieta Radwan, szef projektu S.O.S. p. Waldemar Wspaniały i przystępujący do akademii dyrektorzy szkół: Sportowe Gimnazjum nr 5 w Wołominie (szkoła objęta programem S.O.S.),  Szkoła Podstawowa nr 3 w Wołominie, Zespół Szkół w Jasienicy, Szkoła Podstawowa w Zagościńcu, Szkoła Podstawowa w Tłuszczu, Szkoła Podstawowa  nr 2 w Zielonce i z Zespół Szkół w Czarnej.

Uroczystość uświetnił swoją obecnością koordynator regionalny Siatkarskich Ośrodków Szkolnych Krzysztof Felczak. Nad całością czuwał prezes MUKS Huragan Wołomin Zbigniew Paziewski. Gospodarzem inauguracji akademii była Pani dyrektor OSiR Andżelika Miś. Ambasadorem akademii został były siatkarz Stolarki Wołomin grającej w ekstraklasie Mariusz Firszt.
Zgromadzeni sygnatariusze oraz młodzież zasiadająca licznie na trybunach Ośrodka Sportu i Rekreacji obejrzała prezentacje siatkarskich osiągnięć Zespołu Szkół nr 5 w Wołominie i pokazową grę siatkarzy z 1, 2 i 3 klasy gimnazjum.

WSO