Ślubowanie - Szkoła nr5

Ślubowanie

INFORMACJE > ARCHIWUM > ARCHIWUM 2012/2013r.

W czwartek, 16 listopada 2012 r. ponad 80 uczniów klas pierwszych naszej szkoły w obecności Dyrektora, Rady Pedagogicznej, Rodziców i zaproszonych gości złożyło uroczyste ślubowanie. Wydarzeniu towarzyszyły wystąpienia Pani Dyrektor, przedstawiciela klas IV,  oraz uczniów klas I. Uczniowie zostali uroczyście przyjęci do społeczności szkolnej. Wychowawcy zadbali o piękną dekorację. Dzieci wspaniale prezentowały się w swoich galowych strojach uczniowskich i czapkach żaków. Były piosenki i wiersze. Uroczyste ślubowanie na sztandar szkoły było ogromnym przeżyciem tak dla dzieci jak i dla dorosłych. Chwila ta na pewno pozostanie w pamięci uczniów na całe życie.

Drodzy pierwszoklasiści witamy Was w gronie społeczności szkolnej i życzymy wielu sukcesów!