Ślubowanie klas I- 2013 - Szkoła nr5

Ślubowanie klas I- 2013

INFORMACJE > ARCHIWUM > ARCHIWUM 2013/2014

W piątek 22 listopada 2013 r. w naszej szkole odbyło się ślubowanie klas pierwszych szkoły podstawowej. W uroczystości brali udział uczniowie klas pierwszych wraz z wychowawcami, rodzice, dyrekcja szkoły oraz  pani Liliana Zientecka Naczelnik Wydziału Polityki Społecznej, Sportu  i Edukacji Urzędu Miejskiego w Wołominie.
  Pani dyrektor Agnieszka Ludwin powitała wszystkich przybyłych, po czym odbyła się część artystyczna. Uczniowie przygotowali przedstawienie, podczas którego recytowali wiersze, śpiewali piosenki i prezentowali swoje talenty aktorskie. Po części artystycznej pierwszaki złożyły przysięgę,  a pani dyrektor, pasując każdego z uczniów,  przyjęła ich w poczet braci uczniowskiej naszej szkoły. Uczniowie usłyszeli wiele ciepłych słów od pani dyrektor oraz od pani Liliany Zienteckiej, która także w imieniu pana burmistrza złożyła dzieciom życzenia oraz wręczyła upominki. Po części oficjalnej uczniowie klas pierwszych stanęli do wspólnej fotografii, po czym udali się do swoich sal na poczęstunek. Uroczystość bardzo się udała, a dzieci były dumne, mogąc już oficjalnie należeć do braci uczniowskiej Sportowej Szkoły Podstawowej nr 5.